Stanislav MarcellPohodová rekonstrukce

Pokud jste se rozhodli pro Pohodovou rekonstrukci, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 771 149 994, případně prostřednictvím e-mailové adresy info@pohodovarekonstrukce.cz.

Jak funguje první kontakt?

Při prvním kontaktu od Vás budeme požadovat základní informace o rekonstruovaném objektu, předpokládaném rozsahu a požadovaném termínu rekonstrukce. Následně Vám zašleme dotazník, pomocí kterého získáme podrobnější informace o tom, jak si rekonstrukci představujete. Zaslaný dotazník Vám může být rovněž nápomocný např. při volbě materiálů a možných technických řešení. Upozorňujeme, že působíme pouze v Brně a blízkém okolí.

Základem je jasná domluva na tom, kdy, co a za kolik se bude dělat. Žádná nepříjemná překvapení v průběhu rekonstrukce, žádné licitování o vícenákladech

Po vyhodnocení vyplněného dotazníku se s Vámi rádi sejdeme, zaměříme Váš byt či dům a upřesníme si veškeré potřebné informace pro zpracování projektové dokumentace a odpovídající cenové nabídky. Zpracování projektové dokumentace a rozpočtu je zpoplatněno.

My stavíme, vy v klidu bydlíte v náhradním bytě

V případě zájmu můžete po dobu rekonstrukce využít službu náhradního bydlení ve vybaveném bytě – většinou s dispozicí 2+kk nebo 2+1. Uložení Vašich věcí z rekonstruovaného bytu či domu vyřešíme vždy individuálně.

Platební podmínky

Jakmile budou doladěny veškeré detaily, přistoupíme k podpisu smlouvy. Při jejím podpisu požadujeme zálohu ve výši 50 000 Kč + DPH. Měsíc před zahájením rekonstrukce, kdy si budeme upřesňovat přesný termín zahájení prací, požadujeme zálohu na nákup Vámi vyvzorkovaného materiálu. Dále pak po měsíci od začátku realizace rekonstrukce požadujeme průběžnou platbu ve výši 30 % z celkové ceny. Závěrečné vyúčtování bude provedeno po dokončení veškerých prací.

My stavíme,
vy kontrolujete

Smlouva je podepsána a my se můžeme pustit do díla. Abyste měli jistotu, že veškeré práce probíhají dle Vašich představ, nabízíme Vám možnost účastnit se, dle domluvy, kontrolních dnů. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce, kterou zajišťujeme prověřenými pracovníky.

Zpátky dočista do čista

Po dokončení rekonstrukce zajistíme finální úklid a Vy se již můžete těšit na příjemné chvíle v nově zrekonstruovaném domově. Rovněž máme k dispozici velkou dodávku a můžeme Vám tak pomoci s nastěhováním zpět.

Pokud jste se rozhodli pro Pohodovou rekonstrukci, kontaktujte nás

Bezkonkurenční servis v oblasti tradičních řemeslných prací

Mám rád fair play... jednám tedy s upřímností, čistým štítem a s hrdostí na rozvíjející se firmu a její dobré jméno. Neznám sousloví "nespokojený zákazník" a udělám vše pro to, aby to tak i nadále zůstalo.

Kompletní rekonstrukce bytů
Opravy teras či balkonů
Bourací práce
Zednické práce
Nátěry fasád
Kompletní rekonstrukce bytů
Malířské a natěračské práce
Obkladačské a dlaždičské práce
Zednické práce